RCMS1064R90FHS09
Mfr.Part #
RCMS1064R90FHS09
Lead Free
Radiation Hardening :
No
Resistance :
64.9Ohm
Packaging :
Tape and Reel
Length :
16mm
Diameter :
6.2mm
Military Standard :
Not
Tolerance :
1%
Termination :
Axial
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMS1064R90FHS09
Through Hole 64.9Ohm, Metal Film,