RCMS1048702FHS09
Mfr.Part #
RCMS1048702FHS09
Molded
Radiation Hardening :
No
Length :
16mm
Resistance :
487kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1048702FHS09
Through Hole 487kOhm, Metal Film,