RCMS0548R70FHS14
Mfr.Part #
RCMS0548R70FHS14
Tolerance :
1%
Resistance :
48.7Ohm
Diameter :
3.65mm
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMS0548R70FHS14
Through Hole 48.7Ohm, Metal Film,