RCMS027R500FHA20
Mfr.Part #
RCMS027R500FHA20
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
7.5Ohm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS027R500FHA20
Through Hole 7.5Ohm, Metal Film,