RCMS0266R50FHA22
Mfr.Part #
RCMS0266R50FHA22
Resistance :
66.5Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS0266R50FHA22
Through Hole 66.5Ohm, Metal Film,