RCMS0249R90FHA22
Mfr.Part #
RCMS0249R90FHA22
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
930
In Stock :
930
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Length :
6.5mm
Resistance :
49.9Ohm
Datasheets
RCMS0249R90FHA22
Vishay / Sfernice RCMS0249R90FHA22
Through Hole 49.9Ohm, Metal Film,