RCMS0242R20FHA22
Mfr.Part #
RCMS0242R20FHA22
Length :
6.5mm
Resistance :
42.2Ohm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS0242R20FHA22
Through Hole 42.2Ohm, Metal Film,