RCMS0224002FHA20
Mfr.Part #
RCMS0224002FHA20
Tolerance :
1%
Length :
6.5mm
Resistance :
240kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS0224002FHA20
Through Hole 240kOhm, Metal Film,