RCMM101804JKS09
Mfr.Part #
RCMM101804JKS09
Description
RES 1.8M OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
1.8MOhm
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Published :
Diameter :
6.2mm
Length :
16mm
Tolerance :
5%
Factory Lead Time :
13 Weeks
Power Rating :
1W
Datasheets
RCMM101804JKS09
Through Hole 1.8MOhm, Metal Film,