RCMM0247R0GKA20
Mfr.Part #
RCMM0247R0GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Diameter :
2.5mm
Contact Plating :
Tin
Resistance :
47Ohm
Military Standard :
Not
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Tolerance :
2%
Length :
6.5mm
Mount :
Through Hole
Factory Lead Time :
14 Weeks
Packaging :
Tape and Box (TB)
Molded
Published :
Termination :
Axial
Datasheets
RCMM0247R0GKA20
Through Hole 47Ohm, Metal Film,