RCMM022200GKA22
Mfr.Part #
RCMM022200GKA22
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Length :
6.5mm
Tolerance :
2%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Metal Film
Packaging :
Tape and Box (TB)
Radiation Hardening :
No
Resistance :
220Ohm
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMM022200GKA22
Through Hole 220Ohm, Metal Film,