RCMA40330R0DHB25
Mfr.Part #
RCMA40330R0DHB25
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
49
In Stock :
49
No
Factory Lead Time :
111 Weeks
Resistance :
330Ohm
Diameter :
10.2mm
Power Rating :
2W
Tolerance :
0.5%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Package / Case :
Molded
Published :
2016
Length :
54mm
Datasheets
RCMA40330R0DHB25
Vishay / Sfernice RCMA40330R0DHB25
Through Hole 330Ohm, Metal Film,