RCMA10625R0FHS03
Mfr.Part #
RCMA10625R0FHS03
Length :
19.3mm
Resistance :
625Ohm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMA10625R0FHS03
Through Hole 625Ohm, Metal Film,