RCMA10250R0BES09
Mfr.Part #
RCMA10250R0BES09
Resistance :
250Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Published :
Diameter :
6.4mm
Tolerance :
0.1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
19.3mm
Datasheets
RCMA10250R0BES09
Through Hole 250Ohm, Metal Film,