RCMA101R000FHS03
Mfr.Part #
RCMA101R000FHS03
Length :
19.3mm
Tolerance :
1%
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
1Ohm
Datasheets
RCMA101R000FHS03
Through Hole 1Ohm, Metal Film,