RCMA08422R0FHS03
Mfr.Part #
RCMA08422R0FHS03
Through Hole Resistors
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
1%
Length :
16.5mm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Metal Film
Published :
Resistance :
422Ohm
Datasheets
RCMA08422R0FHS03
Vishay / Sfernice RCMA08422R0FHS03
Through Hole 422Ohm, Metal Film,