RCMA0824602BES03
Mfr.Part #
RCMA0824602BES03
Tolerance :
0.1%
Length :
16.5mm
Resistance :
246kOhm
Diameter :
6.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Datasheets
RCMA0824602BES03
Vishay / Sfernice RCMA0824602BES03
Through Hole 246kOhm, Metal Film,