RCMA0564900BES03
Mfr.Part #
RCMA0564900BES03
Resistance :
6.49kOhm
Length :
10.4mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Tolerance :
0.1%
Diameter :
4.2mm
Datasheets
RCMA0564900BES03
Vishay / Sfernice RCMA0564900BES03
Through Hole 6.49kOhm, Metal Film,