RCMA02898R0BES03
Mfr.Part #
RCMA02898R0BES03
Diameter :
2.5mm
Resistance :
898Ohm
Tolerance :
0.1%
Length :
6.7mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Package / Case :
Molded
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMA02898R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA02898R0BES03
Through Hole 898Ohm, Metal Film,