RCMA0231600AES03
Mfr.Part #
RCMA0231600AES03
ROHS3 Compliant
Published :
Resistance :
3.16kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
0.05%
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Datasheets
RCMA0231600AES03
Vishay / Sfernice RCMA0231600AES03
Through Hole 3.16kOhm, Metal Film,