RCMA0225R00BDS03
Mfr.Part #
RCMA0225R00BDS03
Diameter :
2.5mm
Length :
6.7mm
Radiation Hardening :
No
Resistance :
25Ohm
Tolerance :
0.1%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
RCMA0225R00BDS03
Vishay / Sfernice RCMA0225R00BDS03
Through Hole 25Ohm, Metal Film,