RCMA02249R0BES03
Mfr.Part #
RCMA02249R0BES03
Diameter :
2.5mm
Molded
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Length :
6.7mm
Tolerance :
0.1%
Resistance :
249Ohm
Datasheets
RCMA02249R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA02249R0BES03
Through Hole 249Ohm, Metal Film,