RCMA02191R0BES03
Mfr.Part #
RCMA02191R0BES03
Diameter :
2.5mm
Resistance :
191Ohm
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Radiation Hardening :
No
Length :
6.7mm
Published :
Tolerance :
0.1%
Factory Lead Time :
111 Weeks
Datasheets
RCMA02191R0BES03
Vishay / Sfernice RCMA02191R0BES03
Through Hole 191Ohm, Metal Film,