RCH8011NP-560L
Mfr.Part #
RCH8011NP-560L
Description
FIXED IND 56UH 2A 123 MOHM TH
Datasheets
RCH8011NP-560L
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD