RBTB16-6W
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RBTB16-6W
Manufacturer
Souriau-Sunbank by Eaton
Description
CONN FEEDBACK MOD
Manufacturer :
Souriau-Sunbank by Eaton
Product Category :
Terminal Junction Systems
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
Feedback Module Block
Series :
RB
Wire/Cable Gauge :
16 AWG
Insulation Resistance :
5GOhm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Housing Material :
Thermoplastic
Datasheets
RBTB16-6W
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    851 USB CABLE
    MQUICK MODULE, UNSEALED, WITH FE
    MQUICK MODULE, SEALED, WITH MALE
    MQUICK MODULE, UNSEALED, WITH MA
Catalog related products
  • TE Connectivity DEUTSCH Connectors
    CONN WIRE SPLICE SZ20 1.109" L
    CONN MOD SZ20 0.672" L X 0.510"W