R404555000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
R404555000
Manufacturer
Radiall USA, Inc.
Description
TERMINATION: BNC M 2GHZ 12W 50OH
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
Coaxial Connector (RF) Terminators
Mounting Type :
Free Hanging, Cap
Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Contact Material :
Brass
Body Finish :
Nickel
Frequency - Max :
2 GHz