QMQF326D33-2.0A-18.601
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
QMQF326D33-2.0A-18.601
Manufacturer
Mercury United Electronics
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC TCXO 18.6010MHZ LVDS
Stock
130
In Stock :
130
Manufacturer :
Mercury United Electronics
Product Category :
Oscillators
Series :
QuikXO
Package :
Strip
Product Status :
Active
Ratings :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±2PPM
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
Type :
TCXO
Height - Seated (Max) :
0.067 (1.70mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Max) :
26mA (Typ)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVDS
Function :
Frequency :
18.601 MHz