Q22F5AYXXSY24AE
Mfr.Part #
Q22F5AYXXSY24AE
Description
INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW
Diffused
Operating Supply Voltage :
24V
Lens Style :
Round with Flat Top
Factory Lead Time :
15 Weeks
Lamp Color :
Yellow
Panel Cutout Dimensions :
0.87 (22.10mm)
Round
Forward Current :
40mA
REACH SVHC :
No SVHC
Termination :
Wire Leads
Luminous Intensity :
1.25 cd
Lens Size :
18.00mm Dia
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87 (200.00mm)