PSPR30152AA-30
Mfr.Part #
PSPR30152AA-30
Manufacturer
Parlex Corp.
Description
CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 5.98"
Manufacturer :
Parlex Corp.
Product Category :
Published :
Length :
5.984 152.00mm
Length - Exposed Ends :
0.125 3.18mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Cable Type :
Flexstrip
Factory Lead Time :
6 Weeks
Number of Pins :
30
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pitch :
0.050 1.27mm