PSB50W-1200-42
Mfr.Part #
PSB50W-1200-42
LED DRIVER
Stock
439
In Stock :
439
IP20
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Efficiency :
90%
Series :
PSB50 (50W)
Voltage - Output :
28V~42V
Size / Dimension :
3.93Lx1.02W x 0.93 H 99.8mmx26.00mmx23.7mm
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input (Min) :
120VAC
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Current - Output (Max) :
1.2A