PRG3216P-3650-D-T5
Mfr.Part #
PRG3216P-3650-D-T5
Description
RES SMD 365 OHM 1W 1206 WIDE
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Resistance :
365ohm
Max Power Dissipation :
1W
Size / Dimension :
0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm
Tolerance :
±0.5%
Factory Lead Time :
20 Weeks
Susumu PRG3216P-3650-D-T5
PRG Series, Thin Film, 365Ohm, ±0.5%, -55°C~155°C