PRG3216P-1152-D-T5
Mfr.Part #
PRG3216P-1152-D-T5
Description
RES SMD 11.5K OHM 1W 1206 WIDE
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Tolerance :
±0.5%
Resistance :
11.5kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Case Code (Metric) :
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Max Power Dissipation :
1W
Size / Dimension :
0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm
1 (Unlimited)
Susumu PRG3216P-1152-D-T5
PRG Series, Thin Film, 11.5kOhm, ±0.5%, -55°C~155°C