PNG.1B.308.CLLD62
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PNG.1B.308.CLLD62
Manufacturer
LEMO
Description
LBR KEYG 8C CHR 6.2MM D
Manufacturer :
LEMO
Product Category :
Circular Connector Assemblies
Datasheets
PNG.1B.308.CLLD62
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER