PLDS100-C-277PEB
Mfr.Part #
PLDS100-C-277PEB
Product Category :
Ratings :
IP65
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Series :
PLDS100 (100W)
Current - Output (Max) :
2.78A
Efficiency :
90%
Voltage - Isolation :
3.75kV
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Output :
19V~36V
Power (Watts) :
100W
Dimming :
Analog, PWM
Size / Dimension :
7.87Lx1.58W x 1.10 H 200.0mmx40.0mmx28.0mm
Voltage - Input (Min) :
90VAC