PLDA60-D625-277AR
Mfr.Part #
PLDA60-D625-277AR
Voltage - Isolation :
3.75kV
Number of Outputs :
2
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Weight :
1.168lbs 530g
Efficiency :
87%
Size / Dimension :
10.32Lx1.58W x 0.99 H 262.0mmx40.0mmx25.2mm
Power (Watts) :
60W
Series :
PLDA60 (60W)
Current - Output (Max) :
625mA 625mA
Ratings :
IP67
Voltage - Output :
9V~48V
Voltage - Input (Min) :
90VAC