PLDA60-2500-277PEAR
Mfr.Part #
PLDA60-2500-277PEAR
Series :
PLDA60 (60W)
Efficiency :
85%
Voltage - Isolation :
3.75kV
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Power (Watts) :
60W
Voltage - Output :
9V~24V
Size / Dimension :
10.32Lx1.58W x 0.99 H 262.0mmx40.0mmx25.2mm
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Weight :
1.168lbs 530g
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Dimming :
Analog, PWM
Current - Output (Max) :
2.5A