PLDA40-840-277PE
Mfr.Part #
PLDA40-840-277PE
Voltage - Isolation :
3.75kV
Current - Output (Max) :
840mA
Dimming :
Analog, PWM
Power (Watts) :
40W
Series :
PLDA40 (40W)
Operating Temperature :
-40°C~70°C
Efficiency :
88%
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Size / Dimension :
6.61Lx1.58W x 0.99 H 168.0mmx40.0mmx25.2mm
Voltage - Output :
9V~48V
Ratings :
IP64
Weight :
0.772lb 350.17g
Voltage - Input (Min) :
90VAC