PE-65554-900
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PE-65554-900
Manufacturer
Pulse Electronics
Description
IC CHIP
Manufacturer :
Pulse Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Product Status :
Obsolete
Series :
Packaging :
Bulk
Package :
Bulk
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Vendor Undefined
Datasheets
PE-65554-900
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD