PE-1008CM182GTS
Mfr.Part #
PE-1008CM182GTS
Description
FIXED IND
Package :
Bulk
Reach Compliance Code :
Compliant
ECCN Code :
EAR99
Pbfree Code :
Obsolete
HTS Code :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Vendor Undefined
Datasheets
PE-1008CM182GTS
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD