PCA.0S.302.CYMC32Z
Mfr.Part #
PCA.0S.302.CYMC32Z
Description
LSR 2C CHR 3.2MM C BR
  • CUI Devices
    CONN RCPT FMALE DIN 5POS SOLDER
  • Kycon
    CONN JACK FMALE 3POS TIN SOLDER