PB2500013
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
PB2500013
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ PECL
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Operating Temperature :
-20°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Output :
PECL
Factory Lead Time :
17 Weeks
Frequency :
25MHz
Series :
SaRonix-eCera™ PB
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm