PA4343.683ANLT
Mfr.Part #
PA4343.683ANLT
Description
IND POWDER MOLDED 13.5X12.6X6.2
Stock
824
In Stock :
824
Inductance :
68 µH
Tolerance :
±20%
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Current Rating (Amps) :
4.8 A
Series :
PA4343.XXXANLT
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency - Self Resonant :
3MHz
DC Resistance (DCR) :
100mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.256" (6.50mm)
Size / Dimension :
0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) :
5A
Ratings :
AEC-Q200
Datasheets
PA4343.683ANLT
Pulse Electronics PA4343.683ANLT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD