PA4334.823NLT
Mfr.Part #
PA4334.823NLT
Description
FIXED IND 82UH 270MA 3.302OHM SM
Factory Lead Time :
13 Weeks
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Tolerance (+ or -) :
20%
Current - Saturation (Isat) :
170mA
Length :
3.2 mm
Product Height (mm) :
1.2(mm)
Inductance :
82μH
Series :
PA4334.XXXNLT
Tolerance :
±20%
Self Resonant Frequency :
7(MHz)
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
DC Resistance (DCR) :
3.302Ohm Max
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Product Depth (mm) :
3.2(mm)
Test Frequency :
1MHz
DC Current :
170(mA)
Frequency - Self Resonant :
7MHz
Ratings :
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
RoHS :
Details
Current Rating (Amps) :
270 mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
Current - Saturation :
170mA
DC Resistance :
3.302(ohm)
Width :
3.2 mm
Height :
1.2 mm
Current Rating :
270mA
Saturation Current :
170 mA
Datasheets
PA4334.823NLT
Pulse Electronics PA4334.823NLT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD