PA4334.682NLT
Mfr.Part #
PA4334.682NLT
Description
FIXED IND 6.8UH 980MA 247MOHM SM
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
DC Current :
750(mA)
Tolerance :
±20%
Product Length (mm) :
3.2(mm)
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Inductance :
6.8μH
DC Resistance (DCR) :
247mOhm Max
Test Frequency :
1MHz
Saturation Current :
750 mA
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Size / Dimension :
0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
Current - Saturation :
750mA
Width :
3.2 mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Frequency - Self Resonant :
30MHz
Supplier Device Package :
DC Resistance :
0.247(ohm)
Height :
1.2 mm
Current - Saturation (Isat) :
750mA
Current Rating :
980mA
RoHS :
Details
Self Resonant Frequency :
30(MHz)
Length :
3.2 mm
Product Height (mm) :
1.2(mm)
Series :
PA4334.XXXNLT
Tolerance (+ or -) :
20%
Current Rating (Amps) :
980 mA
Datasheets
PA4334.682NLT
Pulse Electronics PA4334.682NLT
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD