P3519R-681K
Mfr.Part #
P3519R-681K
Description
FIXED IND 680NH 3.31A 27MOHM SMD
Inductance Frequency - Test :
10kHz
Operating Temperature :
-55°C~130°C
Test Frequency :
10kHz
Tolerance :
±10%
Inductance :
680nH
Height Seated (Max) :
0.185 4.70mm
DC Resistance (DCR) :
27mOhm Max
Case/Size Code :
Current - Saturation :
5.24A
Size / Dimension :
0.358Lx0.190W 9.09mmx4.83mm
Current Rating :
3.31A
Datasheets
P3519R-681K
API Delevan P3519R-681K
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD