P3519-681J
Mfr.Part #
P3519-681J
Description
FIXED IND 680NH 3.31A 30MOHM SMD
DC Resistance (DCR) :
30mOhm Max
Tolerance :
±5%
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.358Lx0.190W 9.09mmx4.83mm
Height Seated (Max) :
0.185 4.70mm
Operating Temperature :
-55°C~130°C
Current - Saturation :
5.24A
Current Rating (Amps) :
3.31A
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Inductance Frequency - Test :
10kHz
Series :
P3519
Inductance :
680nH
9 Weeks
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Datasheets
P3519-681J
API Delevan P3519-681J
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD