P2500Q22CLRP
- Mfr.Part #
- P2500Q22CLRP
- Manufacturer
- Littelfuse
- Package / Case
- QFN
- Datasheet
- Download
- Description
- THYRISTOR QFN 3.3X3.3 2L
- Manufacturer :
- Littelfuse
- Product Category :
- Package / Case :
- QFN
- RoHS Status :
- ROHS3 Compliant
- Packaging :
- Tape and Reel (TR)
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Factory Lead Time :
- 22 Weeks
- Datasheets
- P2500Q22CLRP
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| P250 | Littelfuse | 34 | OSCOPE PROBE X100 250MHZ 100M |
| P2500-P | Littelfuse | 11,552 | 850 NM PM PATCHCORD, 900 UM BUFF |
| P2500-S | Littelfuse | 21,362 | 850 NM SM PATCHCORD, 900 UM BUFF |
| P2500A | Littelfuse | 1,000 | DIODE STD D8X7.5 50V 25A |
| P2500A | Littelfuse | 44,153 | ST Rect, 50V, 25A |