P1330R-684J
Mfr.Part #
P1330R-684J
Description
FIXED IND 680UH 130MA 8.76OHM SM
Max DC Current :
130mA
Depth :
3.18mm
Packing Method :
TR, 7 INCH
Size / Dimension :
0.325Lx0.125W 8.26mmx3.18mm
Current - Saturation :
30mA
Test Frequency :
1kHz
Tolerance :
±5%
Height Seated (Max) :
0.145 3.68mm
Case/Size Code :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating :
130mA
Height :
3.68mm
Inductance :
680μH
HTS Code :
DC Resistance (DCR) :
8.76Ohm Max
Datasheets
P1330R-684J
API Delevan P1330R-684J
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD