P0805Y1962BNT
Mfr.Part #
P0805Y1962BNT
Min Operating Temperature :
-55°C
Length :
1.91mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Depth :
1.27mm
Military Standard :
Not
Tolerance :
0.1%
Factory Lead Time :
35 Weeks
Resistance :
19.6kOhm
Max Operating Temperature :
155°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
P0805Y1962BNT
Vishay / Sfernice P0805Y1962BNT
Thin Film, 19.6kOhm, 0.1%,