P0805E3900FBT
Mfr.Part #
P0805E3900FBT
Resistance :
390ohm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Temperature Coefficient :
25 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Radiation Hardening :
No
Contact Plating :
Lead, Tin
Tolerance :
1%
Package / Case :
Max Operating Temperature :
155°C
Min Operating Temperature :
-55°C
Datasheets
P0805E3900FBT
Vishay / Sfernice P0805E3900FBT
Thin Film, 390Ohm, 1%,